O urządzeniach

Produkty TimeWaver i ich obszary zastosowania

TimeWaver wykorzystuje technologię Pola Informacyjnego z korzyścią dla Twoich klientów i dla Twojego sukcesu w aplikacji. Daje to możliwość analizy i zharmonizowania głębszych połączeń w polu informacyjnym z systemem TimeWaver. Dzięki systemowi TimeWaver Frequency i TimeWaver Home częstotliwości zindywidualizowanych częstotliwości mikroprądowych (IMF) są analizowane w polu informacyjnym, a pole bioenergetyczne jest zharmonizowane.

TimeWaver Pro

 •  Analiza tła
 •  Aplikacje integracyjne na wielu poziomach

System TimeWaver Pro został zaprojektowany, aby pomóc Ci analizować tła w Polu Informacyjnym i równoważyć je z nowymi wzorcami informacyjnymi na różnych poziomach. Dowiedz się, w jaki sposób systemy TimeWaver mogą wspierać Twoją pracę – z korzyścią dla Twoich klientów.

LevelWave

 • Nowa, znacznie rozbudowana struktura bazy danych
 • Ścisłe oddzielenie wzmocnienia rezonansu od przerwania rezonansu
 • Analizuj cele rezonansowe i automatycznie ustawiaj ostrość

Moduł TimeWaver LevelWave daje dostęp do jednej z najbardziej rozbudowanych i złożonych struktur rzeczywistości fizycznej i psychologicznej oraz pozwala na dynamiczne mapowanie Pola Informacyjnego.

TimeWaver Frequency

 • Zindywidualizowane programy częstotliwości mikroprądowej (IMF)
 • Harmonizacja pola bioenergetycznego
 • Właściwe częstotliwości we właściwym czasie

System TimeWaver Frequency reprezentuje profesjonalne zastosowanie programów MFW. Został zaprojektowany w celu zharmonizowania pola bioenergetycznego poprzez analizę i zastosowanie prawidłowych częstotliwości.

 

TimeWaver Frequency McMakin

System TimeWaver Frequency McMakin opiera się na wiedzy Carolyn McMakin i jej ponad 20-letnim doświadczeniu w stosowaniu mikroprądu specyficznego dla częstotliwości. Jej sposób aplikacji został zaprojektowany przez nas jako nowoczesny, wydajny i praktyczny system.

TimeWaver Home

 • Zindywidualizowane programy częstotliwości mikroprądowej (IMF)
 • Harmonizacja pola bioenergetycznego
 • Właściwe częstotliwości we właściwym czasie

System TimeWaver Home został zaprojektowany, aby dosłownie oddać twoje dobre samopoczucie z powrotem w twoje ręce. Ten profesjonalny system nadaje się do harmonizacji pola bioenergetycznego, w celu poprawy regeneracji, witalności i dobrego samopoczucia.

TimeWaver Cardio Pulse

 • Zmienność tętna (HRV) jako wskaźnik stresu

System TimeWaver Cardio Pulse wykorzystuje pomiar HRV do określenia 14 parametrów, które mają dostarczyć konkretnych informacji o możliwych czynnikach stresowych klienta.

TimeWaver to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie, które pomaga w leczeniu ciała i umysłu. Dzięki TimeWaver i leczniczych częstotliwościach, nie tylko wyleczysz stany bólowe, ale znajdziesz i usuniesz ich źródło. TimeWaver podpowie Ci jak wyleczyć depresję, jak pozbyć się stanów lękowych związanych z nerwicą natręctw, a także pozwoli uwolnić się od nałogów. Poza leczeniem i wsparciem w zakresie psychiki ludzkiej, TimeWaver dzięki szerokiej bazie medycyny wschodniej i zachodniej, pozwoli sprawdzić połączenia w organizmie, ich korelacje pomiędzy sobą, a co za tym idzie znaleźć przyczynę Twojego problemu. Najnowocześniejsza technologia TimeWaver Frequency, poprzez mikro częstotliwości pozwala stymulować komórki naszego organizmu,  które następnie poddają się regeneracji, aby wrócić do zdrowych wartości. Dzięki temu nasz organizm zaczyna pracować jak dobrze naoliwiona maszyna, w której każda część chodzi z idealną precyzją, umożliwiając pracę na pełnej mocy, bez żadnych negatywnych konsekwencji. Taką pełnię mocy swojego organizmu możesz odzyskać z TimeWaver – pozwól przełączyć na zdrowe częstotliwości!