Nowy wymiar pracy z pacjentem

Zrozumieć o co w tym chodzi?

Bazy danych stanowią fundament całego systemu. Znajdują się tu milion wpisów z wszystkich głównych dziedzin medycyny komplementarnej, jak i akademickiej, oraz należące do nich wzorce, plus wbudowana baza danych ICD-10. Dzięki tym bazom masz bardzo szybką analizę jak pracują organy i systemy w organizmie, skąd płyną dolegliwości i co jest ich przyczyną. Urządzenie TimeWaver Frequency otrzymało certyfikat bezpieczeństwa i urządzenia medycznego. Jest to urządzenie skonstruowane do celów leczniczych bólu i depresji. FSM, czyli Frequency Specific Microcurrent, jest metodą elektrostymulacji, która różni się zasadniczo od innych metod, takich jak TENS, która tylko tymczasowo blokuje nerwy transportujące sygnały bólowe. FSM, z drugiej strony, stosuje tylko około jednej tysięcznej prądu używanego w TENS; prąd jest poniżej progu percepcji i podobny pod względem siły do tej wytwarzanej przez samo ciało w każdej komórce i w każdej tkance. Ciało ludzkie funkcjonuje jako sieć półprzewodnikowa: żywa tkanka składa się z substancji biochemicznych, które są utrzymywane razem przez wiązania elektromagnetyczne; komórki są połączone tak zwanymi lepkosprężystowymi siatkami żelowymi powięzi. Zgodnie z modelem FSM, określone częstotliwości w tym systemie powięzi mogą działać jak nadajniki, które otwierają zamek za pomocą sygnału elektromagnetycznego. Stosując odpowiednie (lub specyficzne) częstotliwości, receptory komórkowe są aktywowane w celu wznowienia ich naturalnej funkcji w celu wsparcia procesów wewnątrzkomórkowych i procesów metabolicznych komórki. Model ten opiera się na założeniu, że fizjologiczne funkcje komórek są zakłócane przez zaburzenia równowagi.

Jak mogę to wykorzystać

TimeWaver ma ponad 10-letnie doświadczenie ze swoimi systemami w analizie tła i głębszych połączeń. Zastosowanie zindywidualizowanej częstotliwości mikroprądowej (IMF) systemu Timewaver stało się ważnym narzędziem dla wielu lekarzy i praktyków od 2011 roku. Wraz z Carolyn McMakin, TimeWaver opracował system Frequency McMakin, który oferuje ponad 120 zautomatyzowanych protokołów aplikacji FSM dla wielu obszarów zastosowań. Dodatkowe indywidualne ustawianie różnych innych parametrów programu jest możliwe w systemie; jest aktywowany po szczegółowym przeszkoleniu użytkownika. System TimeWaver Frequency McMakin jest zarówno urządzeniem, jak i metodą, ale jest również ogólną koncepcją dla klinik i praktyk. Dzięki uniwersalnym mechanizmom działania nadaje się do szerokiej gamy dyscyplin.

Metoda FSM ma szeroki zakres zastosowań. Z naszego doświadczenia wynika, że liczne sukcesy osiągamy w następujących dziedzinach zastosowań:

  • Regeneracja
  • Witalność
  • Dobre samopoczucie
  • Wydajność i wiele innych.

Więcej Informacji