Jak działa TimeWaver?

Po pierwsze – napięcie komórkowe.

Bardziej technicznie. Zdrowa komórka ma napięcie na poziomie – 70mV, spada ono w wyniku infekcji, choroby, procesu starzenia się. Dzięki dostępowi do mikroczęstotliwości możemy stymulować komórki, powodując ich powrót do zdrowej wartości. Do tej pory mogliśmy stymulować komórki poprzez oddziaływanie temperaturą, światłem, dźwiękiem lub procesami biochemicznymi. Teraz, mamy możliwość skorzystania z zaawansowanej technologii, która pozwala regenerować komórki za pomocą odpowiednich częstotliwości.

Bardziej obrazowo. Podobnie było kiedyś z przekazywaniem informacji. Na początku był przekaz jedynie mimiczny lub rysunkowy (jak malowidła z czasów prehistorycznych), później nauczyliśmy się używać słów, następnie powstały pierwsze pisma, a dziś nie wyobrażamy sobie życia bez cyfrowych urządzeń, wspomagających nas w codziennej komunikacji. TimeWaver jest właśnie taką rewolucją, jak wprowadzenie cyfrowego przekazu.

Timewaver to urządzenia z grupy Frequency. Częstotliwości używane przez urządzenie są całkowicie bezpieczne i prawie niewyczuwalne dla pacjenta. Użytkowanie urządzenia sprowadza się do przytrzymania lub przyklejenia elektrody do ciała, dzięki czemu do jego obsługi nie są potrzebne zaawansowane szkolenia.

Po drugie – Pole informacyjne.

Można je porównać do Internetu. Wyciągając telefon czy komputer możemy za jego pomocą sprawdzać informacje, obejrzeć ulubiony serial czy nawet odbyć wideorozmowę z osobą na drugim końcu świata. Jak to działa? Każde urządzenie elektroniczne wysyła informacje zapisane w kodzie binarnym, zwanym także zerojedynkowym. Dla większości osób taki kod nic nie mówi, jednak komputer każdą informację, którą chcemy przesłać dalej zamienia na kod binarny i za pomocą bitów, które magazynują kod, wysyła je na inny komputer, który te informacje odszyfrowuje i zamienia na czytelną dla nas formę. To niewidoczny dla nas, jednak bardzo zaawansowany system przekazu informacji. Podobnie działa TimeWiever.

TimeWaver potrafi odszyfrować kod naszego organizmu tak, aby pokazać co nie działa jak powinno i co możemy naprawić. A także to naprawić. Urządzenie zawiera w sobie wiele mądrości medycznej, także z zakresu medycyny wschodniej i zachodniej, która pozwoli niejednokrotnie pomóc w przypadkach, w których inne leczenie zawiodło. Dzięki rozszyfrowaniu procesów, które zachodzą w naszym organizmie, jesteśmy w stanie go zrozumieć i przestawić na właściwe działanie. Żadna inna technologia nie daje tak zaawansowanych możliwości poznania swojego ciała i umysłu i przełączenie się na zdrowe częstotliwości.

Po trzecie – bezpieczeństwo.

Urządzenie TimeWaver jest w pełni bezpieczne i dopuszczone na rynek jako profesjonalne urządzenie medyczne, posiadające certyfikat medyczny oraz certyfikat bezpieczeństwa. Urządzenie TimeWaver Frequency otrzymało certyfikat CE na mocy dyrektywy 93/42 EWG. Jest to urządzenie skonstruowane do celów leczniczych, w przypadku wystąpienia określonych schorzeń wymienionych w instrukcji obsługi.

Urządzenie TimeWaver, dzięki swojej prostocie obsługi, po krótkim szkoleniu może być obsługiwane nie tylko przez specjalistów, ale także ich  asystentów i pracowników. Dzięki temu prowadząc swój biznes możesz zaoszczędzony czas przeznaczyć na jego dalszy rozwój lub na siebie, a pracę z TimeWaver powierzyć innej osobie, wiedząc, że działanie TimeWaver i tak zapewni najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz trafnej diagnozy.