Nowy wymiar fizjoterapi

Zrozumieć o co w tym chodzi?

Co można leczyć za pomocą mikroprądów? Bardzo wiele schorzeń.

Ta wersja modułu systemu TimeWaver Med ma dwa główne wskazania – leczenie bólu i depresji. Moduł mikroprądów stanowi w systemie TimeWaver Med podstawę certyfikacji, jako wyrób medyczny klasy IIa. Mikroprądy aplikowane są za pomocą elektrod przylepnych i opcjonalnie także za pomocą elektrod ręcznych. Cztery programy stałe – łatwość obsługi – odczuwalny efekt.

Leczenie mikroprądami w systemie TimeWaver Med jest modułem komplementarnym, który uzupełnia funkcjonalność technologii TimeWaver. Ponieważ TimeWaver Med nie był technicznie zaprojektowany, aby służył jako urządzenie do terapii mikroprądami, mamy w nim oprócz systemu TimeWaver Frequency uproszczony wariant urządzenia do przeprowadzenia tego typu zabiegu.

Oprogramowanie nie jest skomplikowane: wybierz program, umieść elektrody, rozpocznij. Podczas zabiegu pacjent może się odprężyć. Zabieg taki to “dodatek”, umożliwiający pacjentowi odczuć sens leczenia. Ten wariant terapii mikroprądami znany jest w różnych dziedzinach, które zintegrowane są w czterech stałych programach stanowiących oprogramowanie systemu TimeWaver.

Te standardowe programy są podzielone na następujące dwie główne kategorie:

  1. Leczenie bólu: Elektrody samoprzylepne przyklejane są do bolących miejsc, gdzie użyty ma być mikroprąd. W wielu wypadkach alternatywnie można posłużyć się także elektrodami elektrycznymi, co pozwala pacjentowi leżeć spokojnie w trakcie zabiegów. Mamy tu dwa różne programy.
  2. Depresja: korzystanie z tych programów w leczeniu z depresji i innych problemów natury psychologicznej jest proste. Samoprzylepne elektrody umieszcza się za uszami na wyrostkach sutkowatych i/lub alternatywnie – specjalne elektrody na płatkach uszu.

Jak mogę to wykorzystać

Dzięki urządzeniom TimeWaver masz możliwość głębokiej analiz i dotarcia do komórek zarówno z poziomu błony komórkowej jak i jadra dzięki częstotliwościom TimeWaver Frequency. Dlatego walka z bólem jest tak skuteczna. Usuwasz nie tylko ból, ale dzięki ogromnym bazom danych, masz dostęp do informacji o jego źródle – dzięki czemu Twoje działania są precyzyjne. Możesz oddziaływać zarówno na tkanki miękkie, jak i kości, poprzez stymulacje częstotliwościami.

Masz dostęp do baz danych i graficznego zobaczenia powiazań. Możesz prowadzić gabinet nie tylko dzięki swoim własnym rękom i wiedzy, ale korzystać z urządzeń które są proste i możliwe w obsłudze przez asystentów. Pomyśl ile swojego czasu dzięki temu uwolnisz?

Więcej Informacji