Nowy wymiar pracy z klientem

Zrozumieć o co w tym chodzi?

Sesja coachingowa z TimeWaver CoachingWheel składa się z czterech kroków

 1. Samoocena. Stanowi główną część sesji, w ramach których klient zastanawia się nad sobą i zmierza w kierunku introspekcji. TimeWaver wspiera ilościową samoocenę klienta i jego poziomu satysfakcji za pomocą alokacji w 14 najważniejszych obszarów życia (obszar świadomy według C. G. Junga).
 2. Odkrywanie wizji, celów i rzeczywistości. W drugim kroku przeprowadzana jest ilościowa i jakościowa ocena stanu faktycznego lub stanu nieużytego stanu rzeczywistego. Wykonywana jest również definicja ideałów i celów, przy czym określa się również cele niematerialne (takie jak sny, życzenia i wizje). W ten sposób klient otrzymuje zestaw narzędzi, który pomaga mu w osiągnięciu celów.
 3. Analiza pola informacyjnego. W tym kroku świadomość jest porównywana z nieświadomością za pomocą analizy pola informacyjnego. Celem jest wprowadzenie nieświadomych aspektów do świadomości klienta. TimeWaver określa również największe rozbieżności między świadomymi i nieświadomymi zdarzeniami. Postrzeganie klienta ma zostać zmienione, tak aby skupił się na rzeczywistości, a nie na swoim postrzeganiu rzeczywistości.
 4. Tworzenie planu działania. Wreszcie przeprowadza się wzajemne definiowanie celów i ich ram czasowych, w kategoriach celów krótko- i długoterminowych. Powstały plan działania można przekazać klientowi w formie zwięzłego wydruku, dzięki czemu oprócz optymalizacji w Polu Informacyjnym (które działa w tle), otrzymają szczegółową instrukcję obsługi do praktycznego wdrożenia.

Jak mogę to wykorzystać

Wszystko co robimy, myślimy zostawia ślad energetyczny. Ta siatka powiazań powoduje ze nasza skuteczność, współpraca, efektywność bywa ograniczona i nie może osiągnąć pełnej mocy. Czasem nie wiemy od czego zacząć, lub po prostu gdzie jest haczyk i dlaczego coś nam nie wychodzi. TimeWaver pomoże Ci przeanalizować całość tych połączeń. Możesz zobaczyć jak Twoja lub Twojego klienta sytuacja wygląda w szerszej perspektywie. Do tej pory korzystałeś z analiz 360 st, badań, opinii. Dzięki pracy z TimeWaver możesz szybką analizę wykonać w kilkadziesiąt minut – i widzisz obraz całości.

Blokady, konflikty, fałszywe dogmaty zostaną Ci przedstawione i będziesz mógł precyzyjnie wskazać kierunek i sposób rozwiązań problemu, osiągnięcia pełnej mocy i skuteczności. Dzięki programowi Real Timewaver możesz mieć pogląd online do sytuacji psychodynamicznej i przepływów energetycznych na bieżąco. Możesz nagrać swoja sesję, zobaczyć jak twój klient reaguje i obserwować postępy swoich prac. Jest to doskonałe narzędzie do pracy ze sportowcami, top menadżerami i innymi ludźmi, którzy chcą się doskonalić. Rozwijać się, aby uwolnić pełnie mocy.

Zestawy i tematy w systemie TimeWaver są przeznaczone do praktycznego stosowania przez każdego człowieka w formie szybkiej analizy.

Podzielono je na następujące sekcje z odpowiednimi rubrykami:

 • Kontrola na dzień dobry
 • Ciało
 • Psychika
 • Leczenie układowe
 • Aura
 • Laboratorium
 • Dom
 • Biznes

Więcej Informacji