Świat TimeWaver

TimeWaver Home jest przeznaczone do mikrostymulacji, która wspomaga leczenie objawów wielu chorób przy użyciu prądów w zakresie miliamperowym i o różnych częstotliwościach. Urządzenie można stosować do różnych części ciała. Z tego powodu w zestawie znajdują się różne zestawy elektrod, umożliwiające szerokie zastosowanie urządzenia. Podstawą udzielenia atestu dla urządzenia TimeWaver Home jako wyrobu medycznego w klasie IIa jest jego zastosowanie do stymulacji mikroprądami w module „Programy standardowe”.

  • Home
  • Blog
  • Zapraszamy serdecznie do Poznania na seminarium "PODSTAWY TERAPII MIKROPRĄDAMI“ 29-30.04.2017

Zapraszamy serdecznie do Poznania na seminarium "PODSTAWY TERAPII MIKROPRĄDAMI“ 29-30.04.2017

Udział w warsztatach jest warunkiem koniecznym do przeprowadzania terapii mikoprądem galwanicznym (GFT) i terapii transkranialnej (TCES). 

 

Po pisemnym sprawdzianie uczestnicy otrzymają 
„CERTYFIKAT TERAPEUTY MIKROPRĄDAMI”
Koszt 900 zł - płatne do 10.04. po tym terminie 1050 zł / osobę. 
Miejsce: Hotel Ikar w Poznaniu ul. Solna 18, 61-736 Poznań

Elektroterapia w zastosowaniach

Sport

Sport

Czujesz się wykończony, nie wiesz co się stało z Twoją mobilizacją, a cel, który kiedyś wydawał się tak blisko oddala się z nieznanej Ci przyczyny?
Biznes

Biznes

Czujesz się wykończony codziennymi obowiązkami, masz problemy ze snem a najdrobniejsza rzecz potrafi wyprowadzić Cię z równowagi?
Spa

Spa

Chciałbyś aby Twoi klienci osiągali maksymalny poziom odprężenia? Aby poczuli się spokojni i zrelaksowani podczas wizyty w Twoim SPA?
Zdrowie

Zdrowie

Czujesz się wykończony, masz problemy ze zdrowiem i dosyć siedzenia w kolejkach do lekarzy, którzy i tak nie potrafią Ci pomóc?