Świat TimeWaver

TimeWaver Home jest przeznaczone do mikrostymulacji, która wspomaga leczenie objawów wielu chorób przy użyciu prądów w zakresie miliamperowym i o różnych częstotliwościach. Urządzenie można stosować do różnych części ciała. Z tego powodu w zestawie znajdują się różne zestawy elektrod, umożliwiające szerokie zastosowanie urządzenia. Podstawą udzielenia atestu dla urządzenia TimeWaver Home jako wyrobu medycznego w klasie IIa jest jego zastosowanie do stymulacji mikroprądami w module „Programy standardowe”.

Rodzina urządzeń TimeWaver

 

!--

Timewaver MED

-->

 • TimeWaver MED
 • TimeWaver MED

Profesjonalny system leczenia pola informacyjnego

Celem analizy Timewaver jest zbadanie korelacji, procesów i przyczyn chorób w polu informacyjnym. Gdy otrzymamy tą informację, dążymy do zrównoważenia jej w tym samym polu informacyjnym. Dzięki Timewaver Med, możesz dodać nowy wymiar Twojej diagnostyce medycznej i pracy terapeutycznej oferując pacjentom opiekę medyczną, której celem jest postrzeganie i leczenie osoby na wszystkich możliwych poziomach.
Dzięki 500 tysiącom wzorów informacyjnych w bazie danych i kilkunastoma dodatkowymi modułami stworzonymi by celować w różne dziedziny medycyny komplementarnej, Timewaver Med otwiera drzwi do dynamicznie rozwijającego się świata medycyny pola informacyjnego.
Dalsze informacje o modułach można znaleźć w naszych broszurach, które możemy wysłać pocztą lub poprzez e-mail.

Jesteś zainteresowany internetową demonstracją na żywo?
Zadzwoń lub napisz do nas, aby umówić się na spotkanie.

Pobierz broszurę informacyjną

 • Mój Timewaver – Łatwe, zautomatyzowane i praktyczne zestawy do analizy pola informacyjnego
 • GenoWave Module – Analiza ogólnoustrojowa osób, rodzin i relacji w polu informacyjnym
 • Moduł spójności narządów – Analiza i ocena zdolności regulacyjnych oraz spójności w polu informacyjnym
 • Moduł WaveScreening – Analiza i szybki przegląd 475 ważnych czynników medycznych w polu informacyjnym
 • Moduł punktów energetycznych – Wirtualna akupunktura w polu informacyjnym
 • Moduł meridianów – Analiza przepływów energii i wsparcie w polu informacyjnym
 • Moduł dźwiękowy – Analiza częstotliwości akustycznych w polu informacyjnym w celu wsparcia terapii
 • Moduł WaveGenetics – Analiza genetyczna fal w polu informacyjnym
 • Moduł Aury – Analiza czakr w stosunku do hormonów, gruczołów i narządów w polu informacyjnym
 • Moduł Linii Czasu – Analiza punktów w czasie na linii życia danej osoby w polu informacyjnym

 


Timewaver Frequency i Timewaver HOME

TimeWaver Frequency

TimeWaver Frequency

TimeWaver Home

TimeWaver Home

Elektroterapia o szerokim zakresie częstotliwości

Technologia TimeWaver Frequency – to spojrzenie na człowieka jako zjawisko bioelektryczne, gdzie nasze życie to przebiegi impulsów elektrycznych we wszystkich przestrzeniach naszego ciała.

System regulacji przepływu energii stosowany przez terapeutów w celach profilaktycznych, wspomagających leczenie wg. medycyny akademickiej. Zabiegi elektroterapeutyczne, rewitalizacyjne, mające na celu odnowę i rehabilitację ludzkiego organizmu bazujące na aktualnej wiedzy naukowej, m.in. postępowej fizyki i jak i biofizyki.

Urządzenie TimeWaver Frequency otrzymało certyfikat CE na mocy dyrektywy 93/42 EWG. Jest to urządzenie skonstruowane do celów leczniczych w przypadku wystąpienia określonych schorzeń wymienionych w instrukcji obsługi. W celu poprawnego posługiwania się urządzeniem TimeWaver Frequency zaleca się przejście profesjonalnego szkolenia.

Część terapii proponowanych przy użyciu TimeWaver Frequency wykracza poza zakres celów tylko medycznych, a to wymaga konsultacji z lekarzem specjalistą. Badania, analizy oraz zabiegi terapeutyczne mogą być przeprowadzane zgodnie z prawem wyłącznie przez osoby wykonujące zawody związane z medycyną, profilaktyką regulacyjną zdrowia, elektroterapią, rewitalizacją i rehabilitacją organizmu. Wszystkie funkcje – po za programami stałymi – stanowiące element terapii ogólnoustrojowej, leczeniu kręgosłupa i automatyzacji, należy traktować jako równoważenie typu bioenergetycznego co znane jest w medycynie naturalnej. Nie mogą one zastąpić klasycznego postępowania medycznego.

Pobierz broszurę informacyjną

 


Timewaver HEALY

Healy to coś nowego. Healy to coś wyjątkowego. Healy to coś wyjątkowo wszechstronnego.
Czy to temat zdrowia, wellness, fitness, beauty czy też psychiki – ten mały multitalent znajdzie odpowiedni program pasujący do każdego ważnego obszaru życia. Dzięki specjalnym częstotliwościom i mikroprądom możesz w każdej chwili otrzymać wsparcie – na wszystkich płaszczyznach.
Healy umożliwia dokładną analizę indywidualnych częstotliwości, których akurat potrzebujesz. Chcemy poprawić Twoje samopoczucie i wesprzeć Cię, kompleksowo i trwale. W prosty sposób, wszędzie.
Życzymy Ci zdrowia i zadowolenia. Zawsze dobra częstotliwość – dzięki Healy.

Pobierz broszurę informacyjną

 

Ważna informacja: Medycyna akademicka nie potwierdza na razie skuteczności metod stosowanych przez TimeWaver, ich terapeutycznego znaczenia ani też obszarów zastosowania. Proponowane metody postepowania oparte są przede wszystkim na wiedzy i doświadczeniach osób stosujących ten system w wielu krajach. Metoda rekomendowana jest przede wszystkim dla osób doceniających zjawisko szeroko rozumianej profilaktyki i komplementarnego spojrzenia na zdrowie i dobre samopoczucie. W każdym przypadku zaleca się korzystanie z osób z profesjonalnym przygotowaniem medycznym i terapeutycznym. 

Elektroterapia w zastosowaniach

Sport

Sport

Czujesz się wykończony, nie wiesz co się stało z Twoją mobilizacją, a cel, który kiedyś wydawał się tak blisko oddala się z nieznanej Ci przyczyny?
Biznes

Biznes

Czujesz się wykończony codziennymi obowiązkami, masz problemy ze snem a najdrobniejsza rzecz potrafi wyprowadzić Cię z równowagi?
Spa

Spa

Chciałbyś aby Twoi klienci osiągali maksymalny poziom odprężenia? Aby poczuli się spokojni i zrelaksowani podczas wizyty w Twoim SPA?
Zdrowie

Zdrowie

Czujesz się wykończony, masz problemy ze zdrowiem i dosyć siedzenia w kolejkach do lekarzy, którzy i tak nie potrafią Ci pomóc?