Świat TimeWaver

TimeWaver Home jest przeznaczone do mikrostymulacji, która wspomaga leczenie objawów wielu chorób przy użyciu prądów w zakresie miliamperowym i o różnych częstotliwościach. Urządzenie można stosować do różnych części ciała. Z tego powodu w zestawie znajdują się różne zestawy elektrod, umożliwiające szerokie zastosowanie urządzenia. Podstawą udzielenia atestu dla urządzenia TimeWaver Home jako wyrobu medycznego w klasie IIa jest jego zastosowanie do stymulacji mikroprądami w module „Programy standardowe”.

Rodzina urządzeń TimeWaver

 • TimeWaver MED
 • TimeWaver MED

Profesjonalny system leczenia pola informacyjnego

Celem analizy Timewaver jest zbadanie korelacji, procesów i przyczyn chorób w polu informacyjnym. Gdy otrzymamy tą informację, dążymy do zrównoważenia jej w tym samym polu informacyjnym. Dzięki Timewaver Med, możesz dodać nowy wymiar Twojej diagnostyce medycznej i pracy terapeutycznej oferując pacjentom opiekę medyczną, której celem jest postrzeganie i leczenie osoby na wszystkich możliwych poziomach.
Dzięki 500 tysiącom wzorów informacyjnych w bazie danych i kilkunastoma dodatkowymi modułami stworzonymi by celować w różne dziedziny medycyny komplementarnej, Timewaver Med otwiera drzwi do dynamicznie rozwijającego się świata medycyny pola informacyjnego.
Dalsze informacje o modułach można znaleźć w naszych broszurach, które możemy wysłać pocztą lub poprzez e-mail.

Jesteś zainteresowany internetową demonstracją na żywo?
Zadzwoń lub napisz do nas, aby umówić się na spotkanie.

Pobierz broszurę informacyjną

 • Mój Timewaver – Łatwe, zautomatyzowane i praktyczne zestawy do analizy pola informacyjnego
 • GenoWave Module – Analiza ogólnoustrojowa osób, rodzin i relacji w polu informacyjnym
 • Moduł spójności narządów – Analiza i ocena zdolności regulacyjnych oraz spójności w polu informacyjnym
 • Moduł WaveScreening – Analiza i szybki przegląd 475 ważnych czynników medycznych w polu informacyjnym
 • Moduł punktów energetycznych – Wirtualna akupunktura w polu informacyjnym
 • Moduł meridianów – Analiza przepływów energii i wsparcie w polu informacyjnym
 • Moduł dźwiękowy – Analiza częstotliwości akustycznych w polu informacyjnym w celu wsparcia terapii
 • Moduł WaveGenetics – Analiza genetyczna fal w polu informacyjnym
 • Moduł Aury – Analiza czakr w stosunku do hormonów, gruczołów i narządów w polu informacyjnym
 • Moduł Linii Czasu – Analiza punktów w czasie na linii życia danej osoby w polu informacyjnym

 


Timewaver Frequency i Timewaver HOME

TimeWaver Frequency

TimeWaver Frequency

TimeWaver Home

TimeWaver Home

Elektroterapia o szerokim zakresie częstotliwości

Technologia TimeWaver Frequency – to spojrzenie na człowieka jako zjawisko bioelektryczne, gdzie nasze życie to przebiegi impulsów elektrycznych we wszystkich przestrzeniach naszego ciała.

System regulacji przepływu energii stosowany przez terapeutów w celach profilaktycznych, wspomagających leczenie wg. medycyny akademickiej. Zabiegi elektroterapeutyczne, rewitalizacyjne, mające na celu odnowę i rehabilitację ludzkiego organizmu bazujące na aktualnej wiedzy naukowej, m.in. postępowej fizyki i jak i biofizyki.

Urządzenie TimeWaver Frequency otrzymało certyfikat CE na mocy dyrektywy 93/42 EWG. Jest to urządzenie skonstruowane do celów leczniczych w przypadku wystąpienia określonych schorzeń wymienionych w instrukcji obsługi. W celu poprawnego posługiwania się urządzeniem TimeWaver Frequency zaleca się przejście profesjonalnego szkolenia.

Część terapii proponowanych przy użyciu TimeWaver Frequency wykracza poza zakres celów tylko medycznych, a to wymaga konsultacji z lekarzem specjalistą. Badania, analizy oraz zabiegi terapeutyczne mogą być przeprowadzane zgodnie z prawem wyłącznie przez osoby wykonujące zawody związane z medycyną, profilaktyką regulacyjną zdrowia, elektroterapią, rewitalizacją i rehabilitacją organizmu. Wszystkie funkcje – po za programami stałymi – stanowiące element terapii ogólnoustrojowej, leczeniu kręgosłupa i automatyzacji, należy traktować jako równoważenie typu bioenergetycznego co znane jest w medycynie naturalnej. Nie mogą one zastąpić klasycznego postępowania medycznego.

Pobierz broszurę informacyjną

Ważna informacja: Medycyna akademicka nie potwierdza na razie skuteczności metod stosowanych przez TimeWaver, ich terapeutycznego znaczenia ani też obszarów zastosowania. Proponowane metody postepowania oparte są przede wszystkim na wiedzy i doświadczeniach osób stosujących ten system w wielu krajach. Metoda rekomendowana jest przede wszystkim dla osób doceniających zjawisko szeroko rozumianej profilaktyki i komplementarnego spojrzenia na zdrowie i dobre samopoczucie. W każdym przypadku zaleca się korzystanie z osób z profesjonalnym przygotowaniem medycznym i terapeutycznym. 

Elektroterapia w zastosowaniach

Sport

Sport

Czujesz się wykończony, nie wiesz co się stało z Twoją mobilizacją, a cel, który kiedyś wydawał się tak blisko oddala się z nieznanej Ci przyczyny?
Biznes

Biznes

Czujesz się wykończony codziennymi obowiązkami, masz problemy ze snem a najdrobniejsza rzecz potrafi wyprowadzić Cię z równowagi?
Spa

Spa

Chciałbyś aby Twoi klienci osiągali maksymalny poziom odprężenia? Aby poczuli się spokojni i zrelaksowani podczas wizyty w Twoim SPA?
Zdrowie

Zdrowie

Czujesz się wykończony, masz problemy ze zdrowiem i dosyć siedzenia w kolejkach do lekarzy, którzy i tak nie potrafią Ci pomóc?