• Daj się ponieść prądom przyjemności

    Daj się ponieść
    prądom przyjemności

    SPA

    Twoi klienci cenią sobie wyjątkowy relaks?

Świat TimeWaver

TimeWaver Home jest przeznaczone do mikrostymulacji, która wspomaga leczenie objawów wielu chorób przy użyciu prądów w zakresie miliamperowym i o różnych częstotliwościach. Urządzenie można stosować do różnych części ciała. Z tego powodu w zestawie znajdują się różne zestawy elektrod, umożliwiające szerokie zastosowanie urządzenia. Podstawą udzielenia atestu dla urządzenia TimeWaver Home jako wyrobu medycznego w klasie IIa jest jego zastosowanie do stymulacji mikroprądami w module „Programy standardowe”.

TimeWaver Spa

Daj się ponieść prądom przyjemności 

Twoi klienci cenią sobie wyjątkowy relaks?

Chciałbyś aby Twoi klienci osiągali maksymalny poziom odprężenia? Aby poczuli się spokojni i zrelaksowani podczas wizyty w Twoim SPA? Możesz im to zapewnić. W jaki sposób? Urządzenie wspomaga procesy odnowy, regulacji i witalizacji Twojego organizmu posługując się precyzyjnie dobranymi częstotliwościami. Ich potencjał został precyzyjnie dobrany na poziome komórkowym, nakierowany na regulowanie procesów regeneracji organizmu. Opracowane pakiety częstotliwości obejmują systemową stymulację organizmu poprzez oddziaływanie na wiele organów i systemów organizmu w jednym czasie. Dzięki temu Twój organizm dostanie dokładnie te częstotliwości, których obecnie potrzebuje. 
Dodatkowo TimeWaver Home posiada liczne programy upiększające, jak np.: zwalczenie cellulitu, poprawienie wyglądu skóry, łagodzenie blizn i wiele innych. Chcesz zaskoczyć swoich klientów i sprawić aby poczuli się w Twoim salonie zrelaksowani jak nigdy wcześniej? Przekonaj się co dla Twojego SPA jest w stanie zrobić TimeWaver Home.

Polecane programy 

Balance

Stres jest przyczyną zakwaszenia i nierównowagi w organizmie. Wiele chorób uaktywnia i pojawia się w czasie kiedy mamy do czynienia z dużą ilością stresu. Osobom zapracowanym i takim, które mają trudności w życiu osobistym ciężko jest po prostu się wyłączyć i zapomnieć o stresie dnia codziennego. Program „Relax’ poprzez zestaw precyzyjnie dobranych częstotliwości pomaga to osiągnąć.

Being

W każdym z nas nieustannie zachodzi proces oddziaływania fizjologii ciała i stanów emocjonalnych i uczuciowych. Wzajemna harmonia i współdziałanie daje efekty w postaci dobrego samopoczucia i energii do życia. Skupiając się jedynie na naszym organizmie często zapominamy o drugiej, tak samo ważnej i istotnej dla naszego istnienia sferze emocjonalnej. Program „Being” został stworzony aby pomóc odzyskać i utrzymać ”równowagę” naszej psychiki. Stosowany regularne korzystanie pomaga zachować stabilność emocjonalną, dzięki czemu wpływa także na stabilność fizjologiczną.

Balance

Równowaga różnych funkcji ciała jest niezwykle ważna dla naszego dobrego samopoczucia i zdrowia. Ten program dba o dobre funkcjonowanie nerek, układu krążenia, układu limfatycznego i hormonów. To sprawia, że jest on idealny dla ludzi aktywnych, sportowców – osób, którym zależy na zachowaniu zdrowego organizmu przez wiele lat.

W każdym przypadku konieczna jest zasadowa woda pita 30 minut przed jedzeniem, około dwie i pół godziny po jedzeniu. Około 30 ml na kg masy ciała.

Cykl Nuno Nina to aż 130.000 częstotliwości zbieranych w trakcie wieloletnich badań. Dzięki temu Twój klient dostanie dokładnie te częstotliwości, których aktualnie potrzebuje. Dodatkowo TimeWaver Home posiada liczne programy upiększające jak np. zwalczenie cellulitu, poprawienie wyglądu skóry, usunięcie blizn i wiele innych. Chcesz zaskoczyć swoich klientów i sprawić aby poczuli się w Twoim salonie zrelaksowani jak nigdy wcześniej? Przekonaj się co dla Twojego SPA jest w stanie zrobić TimeWaver Home.

Elektroterapia w zastosowaniach

Sport

Sport

Czujesz się wykończony, nie wiesz co się stało z Twoją mobilizacją, a cel, który kiedyś wydawał się tak blisko oddala się z nieznanej Ci przyczyny?
Biznes

Biznes

Czujesz się wykończony codziennymi obowiązkami, masz problemy ze snem a najdrobniejsza rzecz potrafi wyprowadzić Cię z równowagi?
Spa

Spa

Chciałbyś aby Twoi klienci osiągali maksymalny poziom odprężenia? Aby poczuli się spokojni i zrelaksowani podczas wizyty w Twoim SPA?
Zdrowie

Zdrowie

Czujesz się wykończony, masz problemy ze zdrowiem i dosyć siedzenia w kolejkach do lekarzy, którzy i tak nie potrafią Ci pomóc?