• Zaopiekuj się sobą

    Zaopiekuj się
    sobą

    SPORT

    Twój organizm potrzebuje wsparcia?

Świat TimeWaver

TimeWaver Home jest przeznaczone do mikrostymulacji, która wspomaga leczenie objawów wielu chorób przy użyciu prądów w zakresie miliamperowym i o różnych częstotliwościach. Urządzenie można stosować do różnych części ciała. Z tego powodu w zestawie znajdują się różne zestawy elektrod, umożliwiające szerokie zastosowanie urządzenia. Podstawą udzielenia atestu dla urządzenia TimeWaver Home jako wyrobu medycznego w klasie IIa jest jego zastosowanie do stymulacji mikroprądami w module „Programy standardowe”.

TimeWaver Health

Zaopiekuj się sobą 

Twój organizm potrzebuje wsparcia?

Czujesz się wykończony, osłabiony, masz problemy ze zdrowiem, odwiedzasz wiele gabinetów i nie bardzo wiesz, kto może Ci pomóc? Elektroterapia urządzeniem TimeWaver Home wspomaga to aby postawić Cię szybciej na nogi. W jaki sposób? Urządzenie wspomaga procesy odnowy, regulacji i witalizacji Twojego organizmu posługując się precyzyjnie dobranymi częstotliwościami. Ich potencjał został precyzyjnie dobrany na poziome komórkowym, nakierowany na regulowanie procesów regeneracji organizmu. Opracowane pakiety częstotliwości obejmują systemową stymulację organizmu poprzez oddziaływanie na wiele organów i systemów organizmu w jednym czasie.
Dodatkowo TimeWaver Home oferuje Tobie i Twojemu organizmowi liczne programy o wspomaganiu przeciwbólowym, przyspieszającym gojenie się ran, szybszy powrót organów do sprawności po zwichnięciach, złamaniach, naderwaniach mięśni i wielu, wielu innych problemów z jakimi zmagamy się na co dzień.  Przekonaj się co dla Ciebie i Twojego organizmu może zrobić TimeWaver Home.

Polecane programy 

Release

Naukowcy zgodnie powtarzają, że bóle są bardzo zróżnicowane i mają bardzo różnie przyczyny. Często są także skutkiem zakwaszenia tkanki (organizmu). Zatem program ten wspomaga zwalczać różne bólowe dolegliwości.

Relax

Stres jest przyczyną zakwaszenia i nierównowagi w organizmie. Wiele chorób uaktywnia i pojawia się w czasie kiedy mamy do czynienia z dużą ilością stresu. Osobom zapracowanym i takim, które mają trudności w życiu osobistym ciężko jest po prostu się wyłączyć i zapomnieć o stresie dnia codziennego. Program „Relax” pomaga to osiągnąć.

Care

Elektroterapia zawarta w tym programie osłabia większość przyczyn aktualnych oraz przewlekłych chorób. Zadbaj o swój organizm oraz jego odpowiednie pole bioenergetyczne dzięki czemu wpłyniesz na swoje lepsze samopoczucie i zdrowie.

W każdym przypadku konieczna jest zasadowa woda pita 30 minut przed jedzeniem, około dwie i pół godziny po jedzeniu. Około 30 ml na kg masy ciała.

Cykl Nuno Nina to aż 130.000 częstotliwości zbieranych w trakcie wieloletnich badań. Dzięki temu Twój organizm dostanie dokładnie te częstotliwości, których obecnie potrzebuje. Dodatkowo TimeWaver Home oferuje Tobie i Twojemu organizmowi liczne programy przeciwbólowe, a także wspomagające i przyspieszające gojenie się ran, zwichnięć złamań, naderwań mięśni i wielu wielu innych problemów z jakimi często zmagamy się na codzień. Przekonaj się co dla Ciebie i Twojego organizmu móże zrobić TimeWaver Home.

Elektroterapia w zastosowaniach

Sport

Sport

Czujesz się wykończony, nie wiesz co się stało z Twoją mobilizacją, a cel, który kiedyś wydawał się tak blisko oddala się z nieznanej Ci przyczyny?
Biznes

Biznes

Czujesz się wykończony codziennymi obowiązkami, masz problemy ze snem a najdrobniejsza rzecz potrafi wyprowadzić Cię z równowagi?
Spa

Spa

Chciałbyś aby Twoi klienci osiągali maksymalny poziom odprężenia? Aby poczuli się spokojni i zrelaksowani podczas wizyty w Twoim SPA?
Zdrowie

Zdrowie

Czujesz się wykończony, masz problemy ze zdrowiem i dosyć siedzenia w kolejkach do lekarzy, którzy i tak nie potrafią Ci pomóc?