• Podkręć swoje częstotliwości

  Podkręć
  swoje częstotliwości

  BUSINESS

  Potrzebujesz energetycznego kopa?
  Skorzystaj z Timewaver HOME

Świat TimeWaver

TimeWaver Home jest przeznaczone do mikrostymulacji, która wspomaga leczenie objawów wielu chorób przy użyciu prądów w zakresie miliamperowym i o różnych częstotliwościach. Urządzenie można stosować do różnych części ciała. Z tego powodu w zestawie znajdują się różne zestawy elektrod, umożliwiające szerokie zastosowanie urządzenia. Podstawą udzielenia atestu dla urządzenia TimeWaver Home jako wyrobu medycznego w klasie IIa jest jego zastosowanie do stymulacji mikroprądami w module „Programy standardowe”.

Business

Potrzebujesz energetycznego kopa?

Czujesz się wykończony codziennymi obowiązkami, masz problemy ze snem, czasami najdrobniejsza sprawa potrafi wyprowadzić Cię z równowagi? Elektroterapia urządzeniem TimeWaver Home postawi Cię na nogi. W jaki sposób? Urządzenie wspomaga procesy odnowy, regulacji i witalizacji Twojego organizmu posługując się precyzyjnie dobranymi częstotliwościami. Ich potencjał został precyzyjnie dobrany na poziome komórkowym, nakierowany na regulowanie procesów regeneracji organizmu. Opracowane pakiety częstotliwości obejmują systemową stymulację organizmu poprzez oddziaływanie na wiele organów i systemów organizmu w jednym czasie. Dzięki temu Twój organizm dostanie dokładnie te częstotliwości, których obecnie potrzebuje.

Being

W każdym z nas nieustannie zachodzi proces oddziaływania fizjologii ciała i stanów emocjonalnych i uczuciowych. Wzajemna harmonia i współdziałanie daje efekty w postaci dobrego samopoczucia i energii do życia. Skupiając się jedynie na naszym organizmie często zapominamy o drugiej, tak samo ważnej dla naszego istnienia sferze emocjonalnej. Program „Being” został stworzony aby pomóc odzyskać i utrzymać ”równowagę” naszej psychiki. Stosowany regularnie korzystanie pomaga zachować stabilność emocjonalną, dzięki czemu wpływa także na stabilność fizjologiczną.

Energy

Obojętnie czy jest się sportowcem, zestresowanym managerem, przedsiębiorcą, matką, czy osobą, która musi ze wszystkimi problemami się uporać - „Energy” pomaga utrzymać wysoki poziom energii na wszystkie wyzwania dnia codziennego.

Relax

Stres jest przyczyną zakwaszenia i nierównowagi w organizmie. Wiele chorób uaktywnia i pojawia się w czasie, kiedy mamy do czynienia z dużą ilością stresu. Osobom zapracowanym i takim, które mają trudności w życiu osobistym ciężko jest po prostu się wyłączyć i zapomnieć o stresie dnia codziennego. Program „Relax” poprzez zestaw precyzyjnie dobranych częstotliwości pomaga to osiągnąć.

W każdym przypadku konieczna jest zasadowa woda pita 30 minut przed jedzeniem, około dwie i pół godziny po jedzeniu. Około 30 ml na kg masy ciała.

Istotną zachętą dla mnie, w mojej pracy, polegającej na tworzeniu systemu TimeWaver oraz jego dalszym rozwoju, jest przede wszystkim chęć przekazania ludziom na nowo zdolności komunikowania się z ich niematerialnymi zasobami – a więc z jednej strony przekazywanie wiedzy, z drugiej zaś strony również przekazywanie pozytywnych impulsów do istotnego dla życia pola informacyjnego. Jest to ważne we wszystkich dziedzinach naszego życia. Ważne jest to w medycynie, w przedsiębiorstwie, ważne jest to dla naszej sytuacji, jak mieszkamy, jak żyjemy. Szczególną zdolnością, jaką posiada TimeWaver, jest w pierwszej kolejności rozpoznanie niewidzialnych czynników wpływających na nas we wszystkich dziedzinach życia oraz ich zrównoważenie – w celu wytworzenia pozytywnych, niewidzialnych oddziaływań i możliwie maksymalnego zdystansowania płaszczyzn negatywnych

Marcus Schmieke

Elektroterapia w zastosowaniach

Sport

Sport

Czujesz się wykończony, nie wiesz co się stało z Twoją mobilizacją, a cel, który kiedyś wydawał się tak blisko oddala się z nieznanej Ci przyczyny?
Biznes

Biznes

Czujesz się wykończony codziennymi obowiązkami, masz problemy ze snem a najdrobniejsza rzecz potrafi wyprowadzić Cię z równowagi?
Spa

Spa

Chciałbyś aby Twoi klienci osiągali maksymalny poziom odprężenia? Aby poczuli się spokojni i zrelaksowani podczas wizyty w Twoim SPA?
Zdrowie

Zdrowie

Czujesz się wykończony, masz problemy ze zdrowiem i dosyć siedzenia w kolejkach do lekarzy, którzy i tak nie potrafią Ci pomóc?