• Sukces płynie z prądem

    Sukces płynie
    z prądem

    SPORT

    Wiesz czym jest legalny doping?

Świat TimeWaver

TimeWaver Home jest przeznaczone do mikrostymulacji, która wspomaga leczenie objawów wielu chorób przy użyciu prądów w zakresie miliamperowym i o różnych częstotliwościach. Urządzenie można stosować do różnych części ciała. Z tego powodu w zestawie znajdują się różne zestawy elektrod, umożliwiające szerokie zastosowanie urządzenia. Podstawą udzielenia atestu dla urządzenia TimeWaver Home jako wyrobu medycznego w klasie IIa jest jego zastosowanie do stymulacji mikroprądami w module „Programy standardowe”.

TimeWaver Sport

Sukces płynie z prądem 

Wiesz, czym jest legalny doping?

Potrzebujesz szybkiej regeneracji po zawodach? Czujesz się wykończony, nie wiesz co się stało z Twoją mobilizacją, a cel, który kiedyś wydawał się tak blisko oddala się z nieznanej Ci przyczyny? Należysz do osób, którym kontuzja lub inne problemy zdrowotne przeszkodziły w osiągnięciu wymarzonego sukcesu? Elektroterapia urządzeniem TimeWaver Home pomoże postawić Cię na nogi – zarówno te fizyczne jak i psychiczne.
W jaki sposób? Urządzenie wspomaga procesy odnowy, regulacji i witalizacji Twojego organizmu posługując się precyzyjnie dobranymi częstotliwościami. Ich potencjał został precyzyjnie dobrany na poziome komórkowym, nakierowany na regulowanie procesów regeneracji organizmu. Opracowane pakiety częstotliwości obejmują systemową stymulację organizmu poprzez oddziaływanie na wiele organów i systemów organizmu w jednym czasie. 
Dzięki temu Twój organizm dostanie dokładnie te częstotliwości, których obecnie potrzebuje. Dodatkowo TimeWaver Home oferuje Tobie i Twojemu organizmowi liczne programy przeciwbólowe, a także wspomagające i przyspieszające gojenie się ran, zwichnięć złamań, naderwań mięśni i wielu wielu innych problemów z jakimi sportowiec zmaga się na co dzień. Chcesz wrócić lub formy lub jeszcze bardziej podkręcić jej możliwości? Przekonaj się co jest w stanie dla Ciebie zrobić TimeWaver Home.

Polecane programy 

Release

Naukowcy zgodnie powtarzają, że bóle są bardzo zróżnicowane i mają bardzo różne przyczyny. Często są także skutkiem zakwaszenia tkanki (organizmu). Zatem program ten pomaga zwalczać różne bólowe dolegliwości.

Care

Równowaga różnych funkcji ciała jest niezwykle ważna dla naszego dobrego samopoczucia i zdrowia. Ten program dba o dobre funkcjonowanie nerek, układu krążenia, układu limfatycznego i hormonów, To sprawia, że jest on idealny dla ludzi aktywnych, sportowców – osób, którym zależy na zachowaniu zdrowego organizmu przez wiele lat.

Balance

Naukowcy zgodnie powtarzają, że bóle są bardzo zróżnicowane i mają bardzo różne przyczyny. Często są także skutkiem zakwaszenia tkanki (organizmu). Zatem program ten pomaga zwalczać różne bólowe dolegliwości.

W każdym przypadku konieczna jest zasadowa woda pita 30 minut przed jedzeniem, około dwie i pół godziny po jedzeniu. Około 30 ml na kg masy ciała.

Cykl Nuno Nina to aż 130.000 częstotliwości zbieranych w trakcie wieloletnich badań. Dzięki temu Twój organizm dostanie dokładnie te częstotliwości, których obecnie potrzebuje. Dodatkowo TimeWaver Home oferuje Tobie i Twojemu organizmowi liczne programy przeciwbólowe, a także wspomagające i przyspieszające gojenie się ran, zwichnięć złamań, naderwań mięśni i wielu wielu innych problemów z jakimi sportowiec zmaga się na co dzień. Chcesz wrócić lub formy lub jeszcze bardziej podkręcić jej możliwości? Przekonaj się co jest w stanie dla Ciebie zrobić TimeWaver Home.

Elektroterapia w zastosowaniach

Sport

Sport

Czujesz się wykończony, nie wiesz co się stało z Twoją mobilizacją, a cel, który kiedyś wydawał się tak blisko oddala się z nieznanej Ci przyczyny?
Biznes

Biznes

Czujesz się wykończony codziennymi obowiązkami, masz problemy ze snem a najdrobniejsza rzecz potrafi wyprowadzić Cię z równowagi?
Spa

Spa

Chciałbyś aby Twoi klienci osiągali maksymalny poziom odprężenia? Aby poczuli się spokojni i zrelaksowani podczas wizyty w Twoim SPA?
Zdrowie

Zdrowie

Czujesz się wykończony, masz problemy ze zdrowiem i dosyć siedzenia w kolejkach do lekarzy, którzy i tak nie potrafią Ci pomóc?